TOP 5 w rankingu
Rzeczpospolitej
I miejsce na Pomorzu
Zachodnim

Wspólnicy

Zespół

Bartłomiej Mazur

Radca prawny

Bartłomiej Mazur

Dariusz Ciepiela

Adwokat

Dariusz Ciepiela

Estera Czulińska

Adwokat

Estera Czulińska

Jakub Goleniowski

Radca prawny

Jakub Goleniowski

Katarzyna Grodzka-Motak

Radca prawny

Katarzyna Grodzka-Motak

Monika Grzywna-Kadłubowska

Radca prawny

Monika Grzywna-Kadłubowska

Leszek Kaczmarek

Radca prawny

Leszek Kaczmarek

Konrad Kęsy

Radca prawny

Konrad Kęsy

Paweł Kierznowski

Adwokat

Paweł Kierznowski

dr Aleksandra Klich

Radca prawny

dr Aleksandra Klich

Marta Krysztofik

Adwokat

Marta Krysztofik

Maciej Maliszewski

Radca prawny

Maciej Maliszewski

Luiza Michalewicz-Dzikowska

Radca prawny

Luiza Michalewicz-Dzikowska

Patrycja Nowak-Zaręba

Radca prawny

Patrycja Nowak-Zaręba

Marek Ososko

Radca prawny

Marek Ososko

Piotr Skawiński

Radca prawny

Piotr Skawiński

Katarzyna Tomczyk

Radca prawny

Katarzyna Tomczyk

Joanna Dudka

Prawnik, Specjalista ds. zamówień publicznych

Joanna Dudka

Marek Grąbczewski

Prawnik, Inspektor ochrony danych

Marek Grąbczewski

Wojciech Bulsa

Aplikant radcowski

Wojciech Bulsa

Daniela Cholewa

Asystent prawny / praktykant

Daniela Cholewa

Kornelia Ciemska

Asystent prawny / praktykant

Kornelia Ciemska

Paulina Dmowska

Aplikantka radcowska

Paulina Dmowska

Hubert Figurski

Aplikant radcowski

Hubert Figurski

Marta Frątczak

Aplikantka radcowska

Marta Frątczak

Łukasz Gauza

Aplikant radcowski

Łukasz Gauza

Karolina Gibas

Aplikantka radcowska

Karolina Gibas

Sylwia Kaczykowska

Aplikantka radcowska

Sylwia Kaczykowska

Daniel Kwiatkowski

Aplikant adwokacki

Daniel Kwiatkowski

Zuzanna Lecyk

Aplikantka radcowska

Zuzanna Lecyk

Wiktoria Serdyńska

Aplikantka radcowska

Wiktoria Serdyńska

Bartosz Skrendo

Aplikant radcowski

Bartosz Skrendo

Monika Raunmiagi

Kierownik Sekretariatu

Monika Raunmiagi

Marzena Andrzejewska

Administracja

Marzena Andrzejewska

Daria Ostaficzuk

Administracja

Daria Ostaficzuk