Nasze blogi

Wszystkie Wyzwania Podwykonawców Wszystkie Potyczki Beneficjentów

Co zyskujesz dzięki Akademii MCM?

Bezpłatne materiały

W naszych  materiałach bezpłatnie dzielimy się informacjami. W części Akademii poświęconej beneficjentom funduszy UE, są to artykuły na temat funduszy unijnych, a w szczególności korekt.  Dział dla podwykonawców zawiera treści, dzięki którym podwykonawca będzie równym partnerem w relacji z generalnym wykonawcą i inwestorem. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz uniknąć konieczności zwrotu części, a nawet całości środków? Masz problem z generalnym wykonawcą? Czytaj nasze artykuły!

Bezpłatne materiały dla firm

Przyswajanie praktycznej wiedzy prawno-biznesowej, w tym w zakresie środków pozyskiwanych z UE czy nowych przepisów Prawa zamówień publicznych, bez wychodzenia z domu? Z Akademią MCM to możliwe! Dołącz do grona Słuchaczy Akademii MCM. Otrzymuj nasze wysokiej jakości materiały, czytaj i wyciągaj praktyczne wnioski. 

Szkolenia i webinary

Jako doświadczeni specjaliści dokładnie rozumiemy problemy, z którymi zmagają się zarówno przedsiębiorcy, jak i jednostki samorządu terytorialnego. Przedstawiamy tylko sprawdzone rozwiązania – stacjonarnie lub przez Internet. 

Szkolenia dla firm

Szkolenia to świetny sposób, aby przekonać się o unikalnej wiedzy i umiejętnościach naszych ekspertów. Chętnie odwiedzimy Twoją organizację lub przeszkolimy pracowników online w oczekiwanym przez Ciebie zakresie.

Nasi specjaliści

Od lat wspieramy przedsiębiorstwa i jednostki samorządu terytorialnego. Proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania konkretnych problemów. Unikamy długich, nieefektywnych, zwykle zbędnych dywagacji - w Akademii MCM stawiamy na działanie!

FAQ

Czym jest Akademia MCM?

Akademia MCM to projekt kancelarii prawnej Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro. Prowadzą go specjaliści, którzy dysponują unikalną w skali kraju wiedzą. Celem i misją Akademii jest edukacja beneficjentów funduszy unijnych oraz podwykonawców, tak aby mogli skutecznie realizować swoje projekty  – bez obaw o otrzymane środki czy wynagrodzenie za pracę. 

Czy materiały Akademii MCM są darmowe?

Tak. Wszystkie materiały publikowane na stronie Akademii MCM są darmowe. Dla osób, które chcą wiedzieć jeszcze więcej, prowadzimy także odpłatne szkolenia indywidualne. 

Gdzie znajdę więcej informacji na temat Akademii?

Zapraszamy na nasze social media – jesteśmy obecni na Facebooku i LinkedIN

Czy specjaliści Akademii MCM prowadzą indywidualne sprawy w zakresie korekt nakładanych na beneficjentów funduszy unijnych?

Tak. Serdecznie zapraszamy do kontaktu kancelaria@mcmlegal.pl, pod nr telefonu 91 434 43 23 lub przez naszego chatbota.