Leszek Kaczmarek

Radca prawny

Służy klientom wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko rozumianego postępowania cywilnego, którego tajniki zgłębia od lat. Pracował jako asystent sędziego w sądzie powszechnym, a następnie prowadził indywidualną praktykę zawodową. Zaangażowany jest w sprawy odszkodowawcze, spadkowe i działowe oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. 

Obecnie jest także członkiem zespołu MCM Legal zajmującego się obsługą podmiotów samorządowych m.in. w zakresie zamówień publicznych i prawa budowalnego. Niezmiennie hołduje zasadzie, że skuteczne wsparcie klienta nie może obyć się bez pełnego zaangażowania prawnika i partnerskich relacji z adresatem jego usługi.

Współpracuje z księgowymi, doradcami podatkowymi i radcami prawnymi specjalizującymi się w rachunkowości i prawie podatkowym. Celem jest poszerzenie spektrum obsługi klienta, zarówno pod kątem postępowań podatkowych, jak i sądowoadministracyjnych.

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Humanistycznego. Magister prawa oraz historii. Posiadacz certyfikatu FCE z języka angielskiego. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Mimo upływu lat, jest żwawym dowodem na to, że pełnoetatowy rodzic dwojga dzieci, może regularnie i z powodzeniem walczyć na boiskach piłkarskich oraz machać wiosłem na spływach kajakowych.

Moje specjalizacje