TOP 5 w rankingu
Rzeczpospolitej
I miejsce na Pomorzu
Zachodnim

Wiktoria Serdyńska

Aplikantka radcowska

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej spółek i klientów indywidualnych. W szczególności zajmuje się sporami gospodarczymi, dotyczącymi dochodzenia wierzytelności lub wykonania umów.

Posiada szerokie doświadczenie w sporządzaniu analiz, opinii prawnych oraz pism w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Uczestniczyła w szkoleniach poświęconych problematyce prawa spółek i rynku kapitałowego oraz o tematyce podatkowej. W kręgu jej zawodowych zainteresowań znajduje się prawo cywilne, prawo gospodarcze oraz spory sądowe z zakresu branży budowlanej.

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z wynikiem bardzo dobrym. IV rok studiów odbyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w ramach wymiany studenckiej MOST. Zdobywała doświadczenie w renomowanych kancelariach w Szczecinie oraz Krakowie. Wpisana na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie. Posługuje się językiem angielskim. Współpracę z Kancelarią rozpoczęła w 2016 r.

W czasie wolnym jeździ na nartach i podróżuje.

Moje specjalizacje